Honda Kaporta Sorunu Çözüldüğü söyleniyor

emr@h

0
Sezgi arkadaşımız çok karamsar geçen bi arkadaşın sağ arka kapısı acılmamış cocuk kilidini açmışlar onu bile arabanın şasisine bağlamış

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Sezgi arkadaşımız çok karamsar geçen bi arkadaşın sağ arka kapısı acılmamış cocuk kilidini açmışlar onu bile arabanın şasisine bağlamış

evet zaten o olaydan sonra iyi niyetin sorgulamaya basladim.

VTEC Otomatik (ES7) - Beyaz - 2004
Elegance Eco Otomatik (FB7) - Beyaz - 2013
Elegance Eco Otomatik (FC5) - Beyaz - 2017

sezgi

0
Yeterli mi?

6f03528e87379a586b16c3a329014f79.jpg

dcab179d8900501cbdb8231e902cb9dc.jpg

kayhanbozkus

0
Yönetici
Ne guzel mahkemeye de vermissin umarim istedigin sonucu alirsin. Burda her soylenenin aksini iddia ederek insanlarin hevesini kirman yanlis. Sen memnun degilsin bu cok acik ve net ama memnun olan insanlar var. Ortada bi sacmalik var bu da acik ama elbette bu da bi cozume kavusturulacak. Gerek yok yani anlayacagin bu kadar araci kotulemeye sonucta insanlar da senin gibi para verip aldi bu araci. Bu benim şahsi gorusum benim gibi dusunen bi cok insan vardir. Senin gibi dusunenlerin yapacagi ilk sey araci tez elden satip kurtulmasi ki gocuguyle birlikte alacak bi cok insan cikacaktir. Yapacaginiz ikinci sey ise mahkemeye verip sonucunu beklemektir. Umarim emsal olacak bi karar ile sonuclandirir insanlarin zarar gormesini de engellersiniz. Saygilar.

sezgi

0

Kapisi kapanirken marşpiyere sürten fc5 gordugum icin bu kadar suphe etmem normal bence.

Ek olarak sat kurtul deniyor israrla. Satis sonrasinda bana gocuk vb. Nedenlerle (ikinci elde belirtilmeyen problemli arac satmak cok tehlikeli) acilabilecek davalari ustunuze aldiginiza dair noterden kagit getirin hemen satayim. Veya bana arac konusunda dava acmayacaginiza dair noter sozlesmesine madde koyun ayiplari biliyorum diye size satayim. Şuanda 100bin benim aracin sifiri, size 92 ye vereyim.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Kapisi kapanirken marşpiyere sürten fc5 gordugum icin bu kadar suphe etmem normal bence.

Ek olarak sat kurtul deniyor israrla. Satis sonrasinda bana gocuk vb. Nedenlerle (ikinci elde belirtilmeyen problemli arac satmak cok tehlikeli) acilabilecek davalari ustunuze aldiginiza dair noterden kagit getirin hemen satayim. Veya bana arac konusunda dava acmayacaginiza dair noter sozlesmesine madde koyun ayiplari biliyorum diye size satayim. Şuanda 100bin benim aracin sifiri, size 92 ye vereyim.
Sattigin adamdan sakla diye bi cumle kurdugumu hatirlamiyorum. Hatta ozellikle bu araci alacak kisiler gocuk problemini bilerek alacaktir diye belirttim. Allah isini gucunu rast getirsin ne diyeyim sanki ben sattim sana araci bize dert yaniyosun mahkemeye vermissin sonuclanana kadar da bekleyeceksin burda konusarak eline bisey gecmez kimsenin de hevesini kirmaya hakkin yok diyorum.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
[MENTION=10335]ONUR-RS[/MENTION] biz abartmıyoruz ki olanı söylüyoruz. Tekerine, titremesine, boyasına takılmıyorum farkındaysan. Sonuç olarak bariz olmaması gereken bir hata var ve marka bunu aylardır düzeltmediği gibi açıklama yapma gereği bile duymuyor. Asıl sıkıntının kaynağı da bu.
Aracımdan memnun değilim dedim mi hiçbir zaman, aksine çok memnunum. Görsellik harika, iç dizayn d segmenti ile yarışır. Yakıt makul. Yol tutuş yeterli. Daha ne olsun.
Fakat bu topik göçük sorunu hakkında konuşma topiği. Dolayısıyla bu mecrada bunları konuşmaktan daha doğal birşey olamaz ki.. Hakaret, karalama vs. de olmadığı sürece herkes yazıp çizmekte özgür. Kişisel bir mevzu yok hepimiz yıllarca biriktirdiğimiz paraları verip aldığımız araçlardaki sıkıntı için çözüm yolu arıyoruz, tartışıyoruz. Kızgınlığımız sizlere değil markaya :)

Bunun yanında Honda zaten kaliteli, güvenilir, rüştünü ıspatlamış bir marka olmasa konu çoktan kapanırdı. Marka kaliteli, müşteri kitlesi hem kaliteli hem aktif. O yüzden bu kadar konuşuluyor ve tepki çekiyor. Ben bir VW kullanıcısı olsam ve milletin yaşadığı DSG sorununu yaşasam bundan daha fazla tepki verirdim. Fakat VW kitlesi orta yaşın da üzerinde, sakin bir kitle. Honda genç kitlesiyle bu açıdan hep şanslıydı, ilk kez şuan dezavantajını yaşıyor.
[MENTION=943]kayhanbozkus[/MENTION] aynen, tadını çıkarıyorum aracımın. Çok severek aldım hala da severek kullanıyorum. Ortada bir hata var ve Bu hata çözülürse Honda kesinlikle değerine değer katacak ve uzun yıllar yerini daha da sağlama alacaktır. Böylelikle elimizdeki araçlar da değer kaybetmeyecektir.:ok:

sezgi

0
Sattigin adamdan sakla diye bi cumle kurdugumu hatirlamiyorum. Hatta ozellikle bu araci alacak kisiler gocuk problemini bilerek alacaktir diye belirttim. Allah isini gucunu rast getirsin ne diyeyim sanki ben sattim sana araci bize dert yaniyosun mahkemeye vermissin sonuclanana kadar da bekleyeceksin burda konusarak eline bisey gecmez kimsenin de hevesini kirmaya hakkin yok diyorum.

Aldiktan sonra farketmektense almadan bilip alsinlar.

Bu problemleri yasayan exe araç 87 ye zor satildi. Kafanizi toz pembe dunyadan cikartip etrafa bakin bence.

Birisine problemleri saklayarak satip kimsenin gunahina giremem. Arabayi anlatinca da herkes almaktan vazgeciyor.

hrndgd

0
Aracınız
Bu tip göçük muhabbetlerini takip ettim edeli arabadan soğuduğumu fark ettim. Her gün bilen de yazıyor bilmeyen de. Araba gayet güzel ve konforlu, dizayn olarak da harika bir görüntüsü var. Tadını çıkarıyorum anlayacağınız. Orası öyle burası böylelerin sonu yok. Güle güle kullanacaksın, eskiyince de değiştireceksin... sonuçta dünya malı, göçecek de, tıkırdayacak da

kayhanbozkus

0
Yönetici
Aldiktan sonra farketmektense almadan bilip alsinlar.

Bu problemleri yasayan exe araç 87 ye zor satildi. Kafanizi toz pembe dunyadan cikartip etrafa bakin bence.

Birisine problemleri saklayarak satip kimsenin gunahina giremem. Arabayi anlatinca da herkes almaktan vazgeciyor.
Ben size anlatamiyorum galiba alanlarin cogunlugu bu sorunu bilerek aldi bilmeden alanlar sizin gibi bu araci ilk alanlar. Serzenisinizde haklisiniz ama bir yere kadar farazi konusmalarla şasisinde bile sikinti var diyerek serzeniste bulunamazsiniz. Bu arabaya belli bir bedel odeyerek satin almis biri olarak bu hakki size vermiyorum. Kendi aracinizla alakali bildiginiz ve basiniza gelen sorunlar hakkinda tum hakkinizla konusabilirsiniz. Genelleme yapma hakkiniz yok 100 bin tl verdiniz diye bu arabanin tum haklarini satin almadiniz. Benim kullandigim araba hakkinda da soz sahibi degilsiniz. Gocuk problemi hakkinda deneyimlerinizi paylasirsiniz o kadar sasisi egri sorunlu gibi sacma sapan cumleler kuramazsiniz. Kusura bakmayin !

Geri