Honda Kaporta Sorunu Çözüldüğü söyleniyor

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Yok canım o kadar da değil, elegance bulunmuyor 87'ye exe nasıl satılsın. neredeyse pert olması lazım exe'nin o fiyata gitmesi için.

sezgi

0
Bayiye gidiyorsunuz, 6 aydan sonra duzeltildi diye kandiriyor. Sonra adam aliyor daha 400km de gocuk oluyor. Bilerek aliyor dediginiz bu mu? Halen daha ariyosunuz, hatta hata vardi honda duzeltti. İlk parti araclarda var problem diyorlar. Ayrica yolda cevirdigim cogu insan da farkinda degil. Bir kac kisi sizin gibi bilerek almis o kadar. Onun haricinde arabasinda sıkıntı olan cogu kisi kandırılmış.

İlan koyun, altina c stununda gocuk var, baska bazi yerlerde de olabiliyor diyin bakalim kac para vericekler. Suanda galeriler bile almiyor. Honda bayileri bile takas icin fiyat veriyor ama suan alamayiz diyorlar.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Bayiye gidiyorsunuz, 6 aydan sonra duzeltildi diye kandiriyor. Sonra adam aliyor daha 400km de gocuk oluyor. Bilerek aliyor dediginiz bu mu? Halen daha ariyosunuz, hatta hata vardi honda duzeltti. İlk parti araclarda var problem diyorlar. Ayrica yolda cevirdigim cogu insan da farkinda degil. Bir kac kisi sizin gibi bilerek almis o kadar. Onun haricinde arabasinda sıkıntı olan cogu kisi kandırılmış.

İlan koyun, altina c stununda gocuk var, baska bazi yerlerde de olabiliyor diyin bakalim kac para vericekler. Suanda galeriler bile almiyor. Honda bayileri bile takas icin fiyat veriyor ama suan alamayiz diyorlar.
Satmayi dusunmedigim icin sizin kadar dert etmiyorum. Satacağım zamanda Allah buyuk elbet ederini buluruz.

VTEC Otomatik (ES7) - Beyaz - 2004
Elegance Eco Otomatik (FB7) - Beyaz - 2013
Elegance Eco Otomatik (FC5) - Beyaz - 2017

kayhanbozkus

0
Yönetici
Yok canım o kadar da değil, elegance bulunmuyor 87'ye exe nasıl satılsın. neredeyse pert olması lazım exe'nin o fiyata gitmesi için.
Sen daha yeni aldin bu arabayi benden daha iyi bilirsin piyasayi 87ye exe satilmis satan arkadas bi gocuk icin 20 25 bin tl'sinden vazgecmis inanabiliyormusun ?

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Sen daha yeni aldin bu arabayi benden daha iyi bilirsin piyasayi 87ye exe satilmis satan arkadas bi gocuk icin 20 25 bin tl'sinden vazgecmis inanabiliyormusun ?

Bu durumda bizim aracın ederi en fazla 65 bin :D
Ben 2013 model FB7'yi 69 bine sattım. Nasıl olacak şimdi bu :D

kayhanbozkus

0
Yönetici
Bu durumda bizim aracın ederi en fazla 65 bin :D
Ben 2013 model FB7'yi 69 bine sattım. Nasıl olacak şimdi bu :D
Abi keyfini cikar arabanin ben arabamdan dibine kadar memnunum araba lpg'li olmasa ses yok arabanin icinde gocuk olursada yapacak bisey yok ölüm yok ucunda. Şasisi egri olan sikintili olan araba yolda gezer 170 180 le egimli viraja giriyosun savrulmuyor bile. Arkadas arabasindan bezmis belki hakki vardir da ama insanlari bu kadar neden etkileme pesinde onu cozemedim.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Abi keyfini cikar arabanin ben arabamdan dibine kadar memnunum araba lpg'li olmasa ses yok arabanin icinde gocuk olursada yapacak bisey yok ölüm yok ucunda. Şasisi egri olan sikintili olan araba yolda gezer 170 180 le egimli viraja giriyosun savrulmuyor bile. Arkadas arabasindan bezmis belki hakki vardir da ama insanlari bu kadar neden etkileme pesinde onu cozemedim.

Aynen öyle ben de çok memnunum araçtan, sezgi arkadaş 1'e 10 katarak anlatıyor. Bu da hoş olmuyor dolayısıyla.
Fakat bu değer kaybı muhabbeti can sıkıcı. Ben 3-5 ay sonra satmayı düşünüyorum yatırım yapacağım bir iş var, o zamana kadar göçük işinin çözülmesi lazım ki eskisi gibi para kazandıran bir araç olsun. Şuan sıfır arabayı 100 bine veriyor Honda bayii, kesinlikle bu kalitede araç 120-130 bin olmalı. Bu göçük sorunundan dolayı zam yapamadılar. Döviz tavan yaptı, Honda hariç diğer firmalar çok zam yaptı. Satış düşmesin diye bizimkiler yapmadı. Hal böyle olunca 2. el de kazandırmıyor, yerinde sayıyor. Benim derdim başka yani :D Araca kötü demedim hiçbir zaman, sadece olay çözülsün ki biz de kazanalım :ok:

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
80-83 arasi aliyorlar takasta. Ben de 2018 civic icin sormuştum

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri